?

Log in

No account? Create an account
[ Seencleyr_113 :: М Δ Й С Т Е Р Н Я # 1 1 3 ]
фото-мандрівки та замальовки історій з походів :: [ М Δ Й С Т Е Р Н Я # 1 1 3 ]
 
В першій "трекінговій" частині походу ми тестували тримісний намет на п'ятьох учасників, розміщували наші заброски, милувались шикарним лавовим плато і поступово готувались до наступної "технічної" частини.
Читати більшеCollapse )
Гірський похід це не лише вершини і хребти, в основному це перевали і підходи які пролягають то через льодовики, то через долини. В трійці в нас було чудове місце по дорозі до першого категорійного перевалу - Кельтське вулканічне плато. І власне для мене це була сама чудова ділянка в поході.
Читати більшеCollapse )
Готові фотографії лежать вже давно, а тексту все нема, тож я вирішив викласти лише фото без описів.
Читати більшеCollapse )
Це четвертий спортивний похід команди і третій по Грузії. Цього разу ми встигли прогулятись по приказбеччю, прогулятись в ущелині Дар'яла, зайти на Казбек, а також провести післяпоходнік в гарному канйоні. Отже, стисло про те що було і про що будуть наступні звіти.
Читати більшеCollapse )
Про сплав ми говорили вже пару років, аж доки Ден взяв і не організував все самотужки, а ми не відмовились прийняти участь. І того в головних ролях: річка Тетерів (а також дамба, Дениші і Житомир), чотири байдарки + дванадцять веслувальників.
Читати більшеCollapse )
Пару тижнів тому нарешті пощастило спостерігати бджолоїдок, коли потрібний об'єктив знаходиться не через пів країни від мене.
1.
Читати більшеCollapse )
Монтефьоралле було першим місцем на карті пілся Флоренції. Невелике, безлюдне воно було як бальзам на душу після гомінливого міста.
Читати більшеCollapse )