seencleyr_113 (seencleyr_113) wrote,
seencleyr_113
seencleyr_113

Барселона по діагоналі


Ітак після північного узбережжя я сів на потяг до Барселони. В моєму розпорядку було пару днів і хаотичний маршрут із закріпленим лише одним місцем - Храм Святого Сімейства. Але так як це місце заслуговує окремої підбірки фотографій, то внизу сховано те чим я зайнявся після насиченої подорожі, якщо вирізати Храм і музей Човнів.
І звичайно я відвідав спадщину Антоніо Гауді, хоча і не вийшло відвести на це достатньо часу, по ряду причин. Свої думки про цього рахітектора я залишу для публікації про храм.
1. Будинок Бальо
Що було не приємним - перша наліпка яку я зустрів була не від футболних хуліганів, а з написом "туризм руйнує Барселону". І з цим важко не погодитись, можливо для мене зіграв контраст пустинної попередньої подорожі, але люди в Барселоні скрізь. Складається таке враження, що відкривши двері свого номера ти і там зустрінеш туристів.
2.
3. Просто мандаринове дерево серед вулиці
Їжа... Після іспанської іжі в мене взагалі прокинулось бажання якось виділити час на гастрономічну подорож, занадто все воно смачне.
4. Паелья (Paella) – душа іспанскої кухні
В Браселоні є багато місць які заслуговують на увагу, я впевений, що хаотичний маршрут пропустив багато з них, але тут занадто цікаво просто блукати вулицями.
5.
Вулички, вулички і ще раз вулички. Так, їх не так вже й багато, як хотілося б, там багато людей, але амосфера там як в картині Джармуша.
6.
7. Готичний квартал
Я не фанат творчості Пікассо, але якось не довго думав чи йти в його музей. І на тобі, геть не пошкодував, звичайно після такого місця в мене був ще та дипрессія в плані малювання і причини є суттєвиими - Пабло чудово малював ще в школі, але гроші почав отримувати, коли перейшов на темний бік. Після такого, мотівашка швидко ховається і поробити з цим щось дуже важко. Що до музею, то він чудово оформлений в хронологічній послідовності.
8. Музей Пабло Дієго Хосе Франсіско де Паула Хуан Непомусено Марія де лос Ремедіос Сіпріано де ла Сантісіма Трінідад Кліто Руїс-і-Пікассо
Скільки потрібно часу щоб нагулятись Барселоною - стільки щоб вистачило розгледіти всі дрібниці розпіарених і просто гарних місць.
9.
10.
Спортивна площадка на фоні архітектурної пам'ятки, кого тут тільки не зустрінеш.
11. Тріумфальна арка
12. Знов таки про їжу, базари в них те шо треба
13.
14.
15. І м'ясні магазини також ще та крута штука
Flag Counter
Частина II - Барселона+Мадрид
● Барселона по діагоналі - зараз читаєте
Барселона:
Храм Святого Сімейства
Барселона: Морський музей
● Мадрид - ще готуються...
Tags: sp, street, Барселона, Гауді, архітектура, місто
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments